sigara tiryakisi hicabi bey

orgazm sigarası: bir nevi barış çubuğu. once upon a time, red kit, chayanne kabilesinin reisi oturmaktan-dizleri-uyuştuğu-için-ayağa-kalkan-boğa ile billy the kid’in büyük bir keyifle barış çubuğu tüttürdüklerini görmüş ama ibne de olsa bir soluk benizlinin bir kızılderili şefinin çubuğunu tüttürmesini seyre terbiyesi müsait olmadığından piştovuyla önce çubuğu, sonra da billy’yi klonlayarak bu orgazmik faaliyete bir son vermiştir.

şurası ehemmiyetle tebaruz ettirilmelidir ki, orgazm sigarası sadece ve sadece cinslerarası bir müsabakanın bitiminde işlevi ve anlamı olan bir sportif etkinliktir. kahvaltıdan veyahut öğle yemeğinden sonra bi dene yakayım diyemezsiniz, derseniz kendinizi şerıtın hotel’in gözden ırak gönülden yakın bir süitinde bulmanız işten bile değildir. gayrısıhhi olmasına gayrısıhhidir, gelvelâkin orasına hıfzıssıhha enistütüsü müdahil avukat olabilemez. işlev deyince de elinde tuzlukla patagonya standartları enistütüsü koşmasın hemen.

efenim eskiden orgazm sigarası yoktu. orgazm tütünü vardı. tabakayı açacan, sarma kağıdını itinayla sarıp içine tütün yerleştirecen, tükrüğünle kağıdın iki kenarını yapıştıracan, ohooo, faaliyetin güzelliği unutulup gider, orgazm tütünü de orgazmından kurtulup virginia tipi tütüne dönüşürdü. ne anladık biz bu işten. bu arada gadın gısmısı da dalgınlığa gelip bir erkek rol modeli gibi davranabilir, sırtını dönüp zıbarabilirdi mazallah.

bilirsiniz ki bu sportif faaliyet sadece geceleri ve sadece iki kişi (biri erkek biri dişi) arasında vuku bulmaz. fazla ileri giden bir toplumu zımbalamaya matuf da icra edilebilir. yani türkçe meali, bunu sadece sıradan vatandaşlar tüttürmez, balyozcu horoşpu çocukları (our boys) da tüttürür. bütün bir toplumu muhtemelen bir eylül sabahı güzelcene ziqtikten sonra.

örnek tümceye gelirsek şöyle: orgazm sigarasını tutmadan önce elini yıkadın mı?” (“vavien” filminden)

Reklamlar

4 Yanıt

  1. işte hafif abi işte posta.

    sırf bu yüzden sigara bırakılmaz. ne kötü.

  2. henüz gencim o yuzden daha icebilirim bence:p

  3. Merak buyurdum, Hicabi Beyciğim Vavien hakkında ne düşünmektedir?

  4. Efenim Hicabi Bey’i bilmem ama Hafif Abi iyi düşünmektedir. Eli yüzü düzgün, zarif, güzel bir filmdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: